Obr. 13/2012

Obrázek léčí střeva, játra, žaludek, jícen, pankreas. Léčí napadená střeva parazity. Vyrovnává játrové buňky. Upravuje počet játrových buněk v orgánu. Léčí žaludek a spravuje mikroflóru v žaludku. Léčí také i dělohu maternici a napravuje děložní mikroorganismy. Také upravuje menstruaci u žen. Má vysokou léčebnou schopnost - širokospektrální.

Snažte se o léčení s Kristovou láskou. Prosvětlujte každý orgán léčebnou energií a zářivým světlem i láskou ke každému orgánu a buňce ve vás. Prociťte jak milujete vaše buňky v těle i vaše orgány. Je to práce na sobě a naučit se milovat sama sebe nebo sám sebe. Vše si můžete vizualizovat jak si léčite vaše nemocné buňky. Láska je energie, a je to léčení duchovní energii od Krista, která prostupuje vaše orgány i čakry, jako i zvolené barvy v obrázku, které mají vibrační schopnost k léčení barvami.

DUCHOVNÍ UVĚDOMĚNÍ - Duchovní rada:

Každá nemoc i začínající je, že člověk pozapoměl na sebe samého a jak je důležité se mít opravdu upřimně rád a mnohdy si dopřát i tak velice důležitý odpočinek, relaxaci, nebo i dovolenou. Pak se lidé diví, proč jsou nemocní, proč jejich těla jsou tak podviživená životní energií, kterou pak strádají i jejich tak zničená a poničená těla. Na fyzické úrovni se to projevuje nejdříve i tím, že lidé jsou hodně podenergetizovaní, často se zlobí, co má za následek i projev bolesti v žaludku, v játrach, ledvinách, močovým měchýři, a tak dále... Vše je však zapřičiněno vlastním chováním a přístupem sám k sobě, a dovolením stresových situací aby byli častější v životě nežli pokoj, klidné chování, vystupování, beze stresu a hádek. Harmonie je tak důležitá i pro naše orgány, které s námi komunikují v těle a to má pak ohlas když jim nedopřejeme to co nám v našem životě. Orgány jsou naší nedílnou součástí a tak je neopomíjejme a tiše jim naslouchejme i tomu CO POTŘEBUJE NAŠE TĚLO a FYZICKÁ i DUŠEVNÍ STRÁNKA. Naslouchejme denně každým okamžikem nášmu tělu, a ptejme se ho co by rádo... pak mu dejme prostor a dejme tělu co potřebuje... spánek, klid, harmonii, klidnou léčebnou hudbu, nebo zajít si odpočnout k moři a nečerpat tak novou energii beze spěchu a hádek v práci nebo doma.