Vědomé opouštění těla - přechod do jiné dimenze přes vesmírnou bránu

Obr. 4 / 2016

Vyjímečné setkání s krásnou světelnou bytostí se zářivým světelným přítelem z jiného hvězdného systému, než ve kterém žijeme nyní, a za pomocí otevření vesmírných bran Stvořitele, mně bylo umožněno, v mém pozměněném vnitřním stavu projít přes tuto zářivou časoprostorovou bránu do jiného vesmírného systému, kde mě vzal tento přítel, zářivé sluníčko, který je vidět na vedlějším obrázku.

 

Můj vnitřní prožitek byl překrásný, silně naladěný s velice silnou vibrací lásky, který mě pozvedl do vyššího vědomí a jiného hvězdného prostoru, jiné planety než je planeta Země. Viděla jsem samu sebe, i tohoto zářivého přítele z nebe jak sedím v průhledném sférickém domě, s průhlednou terasou a dívám se ven na překrásně sytou zelenou barvu okolitých stromů, a po při domu tekl potuček. Voda v něm byla průzračně křišťálově čistá.

 

Otevřený kanál této dimenze na mě zářil jako zářivé slunce a jeho paprsky dopadaly na mé tělo. Pocitově jsme cítila, že jsem doma.

 

Kde je láska mých přátel a mé duchovní rodini a Stvořitele ...

 

Když jsme v pozměněném stavu vědomí, mé tělo vyzařuje silnou lásku, zářivé energie, jak jsou vidět na druhém obrázku se zářivou světelnou láskyplnou bytostí z nebe. Po návracení do této reality za plného vědomí, jsem si přála vrátit zptáky domu ... kde je klid mír, láska, bezpečí, i překrásná příroda a přátelé.