Kontakt :

www.arteterapie-Anestea.cz

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

ARTE-TERAPIE

jde o harmonizační a  intuitivní malování,  tyto intuitivní harmonizační obrazy vám mohou navodit v duši klid a mír nebo když se na ně naladíte také můžete někteří citliví jedinci cítít i jako uzdravující a energie lásky z vašeho božského středu tedy ze 4. čakry vašeho fyzického těla nebo na jiných částech těla jako působící pozitivní vibrace.

 

Působící vysokofrekvenční energie, která může takto proudit skrze vaše nitro přímo přes vaši srdeční 4.čakru i do vašich orgánů, aury i do okolí a do místa postiženého i nemocí, kterou pocítíte jako pozitivní vibraci, vlnění energií, teplou energii, nebo vibrační energii. Nebo energie lásky vás zaplaví... My všichni jsme působící energie. Důležité je jaké máme myšlenky a vnitřní energetické nastavení, i ostatní aspekty života.

V obrazech jsou zakomponovány harmonické vesmírné kódy  k energetickému a vibračnímu působení pro duši i tělo.  

Duchovní Vyšší světelné milující nás bytosti Lásky, Mistři z vyšších duchovních sfér a světů nebeských nám všem od nepaměti pomáhají i v tomhle našem snažení a taky i malovaní, kteří nás všechny s velkou láskou nezištně milují nezištnou Božskou láskou Stvořitele.

Osobní malování se mnou s Anesteou probíhá za přítomností Vysokých duchovní bytostí Lásky a Světla z Pravého Stvoření z Nebe, kteří mne pak vedou i v tomhle procesu harmonizačního sezení a výtvarném provedení.

Pokud by jste měly zájem o osobní obraz k vašemu problému,nebo harmonizaci vašich prostorů  je možné o to požádat domluvit se o výrobu vašeho harmonizačního obrazu za přítomnosti v jemnohmotných tělech  přátel z duchovních světů Stvoření.


Mějte se krásně

s láskou Anestea

 

  

  • Pomoc v osobních či vztahových problémech a v obtížných životních situacích
  • Terapeutická práce vychází z rozhovoru s klientem a proces terapie může být na přání klienta doplněn o postupy arteterapie - energetických harmonizačních obrazů
  • Osobní sezení, a pomoc v pracovních vztazích a v jiných životních událostech
  • Dle domluvy je možné si harmonizační energetický obraz namalovat nebo požádat o jeho vyhotovení nebo zakoupení za energetickou výměnu

                                                             

                                                             Co je Arteterapie ?


Je určena všem, kteří mají zájem se tímto způsobem vnitřně vyjádřit, rozvíjet a naladit se na krásné umělecké dílo ze své milující a tvořivé duše.

Je určena každému bez rozdílu věku. Je to přiblížění se k duši, která bude promlouvat prostřednictvím vaší intuice a tvorby. Pokud byste se chtěli uvolnit a načerpat novou energii a poznat sami sebe v kráse vašeho tvořivého ducha a vnitřního souladu tvoření, jste srdečně vítání v příjemné, pohodové intimní atmosféře. Nebudeme se nic nového učit, ale nalézat svůj skrytý potenciál a vnímat a uvolňovat naši intuitivní a tvořivou mysl a tělo a s láskou můžete tvořit a s láskou můžete naplnit váš krásný den tvořivostí.

Víkendová práce s lidmi, kterou mohu přizpůsobit dle vašeho vzdělání nebo přání. Např. tematicky pro terapeuty nebo rodiče v maximálním i víc osob.

 

meditační a relaxačno-harmonizačné cvičení při hudbě
intuitivní kresba na hudbu
vizualizace

 

Transformace srdce do lásky

Obr. č. 1/2013

 

 

Transformace srdce do lásky - působí na jemnohotná těla a bloky v srdeční čakře,
pomáhá řešit vztahy mezi lidmi.
Čakerní čistič.

 

  

Meditační obraz - zážitek a setkání se Světelnou bytostí -
multidimenzionální setkání v láskyplném meditačním stavu ...

 

Pokud by byl  zájem o zakoupení některého energeticko - harmonizačního obrazu,
 
je možné mě také kontaktovat, ráda vám sdělím více.

Přeji vám hezký den.

 

 

Kontakt :

www.arteterapie-Anestea.cz

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.